Роман Райков

Родом съм от Габрово. Работя като икономически анализатор в международна компания. Обичам да пътувам, да съм сред хора и да прекарвам време сред природата.

За мен пеенето в хор е начин за свързване и общуване с други хора на едно по-дълбоко, емоционално ниво. То ми носи усещане за смисъл и удовлетворение – от това, че работим заедно за една обща цел, че растем заедно, че влагаме усилия като екип. В хора намирам чувство за принадлежност, досег с изкуството, разнообразие в ежедневието… и приятната непредвидимост, която музиката носи.

„оТЕПЕТо“ ми донесе и цяла група нови приятели!
Започнах участието си като напълно начинаещ в пеенето, но благодарение на подкрепата от всички страни и допълнителните упражнения, нещата започнаха да се случват. Сега с любопитство очаквам да открия какво още се крие в този нов свят – на пеенето, музиката и хората, които ги обичат.